Incanto Hanglamp 2
[Pio & Tito Toso]
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Ja |
| armaturenfamilie | Incanto |
| Ontwerper | Pio & Tito Toso |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Kleur van de lamp | Mat wit 1 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 1 x 12W LED Watt |
| Leveringsomvang | Armatuur met geïntegreerde led |
| Vermogen in watt | 12W geïntegreerde led W |
| kabellengte | 200 cm |
| glas | Wit geschakeerd |
| diameter | 45 cm |
| diepte | 0 cm |
| Dimensions | Ø 45 cm | H 14 cm |