Groove hanglamp 60
[Hangar Design Group]
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Groove |
| Ontwerper | Hangar Design Group |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Glas en metaal |
| Max. vermogen | 1 x max. 40W E14 Watt |
| Vermogen in watt | max. 40W E14 W |
| kabellengte | 200 cm |
| diepte | 14 cm |
| Dimensions | B 37 cm | H 60 cm |