Giogali Wandlamp
[Angelo Mangiarotti]
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Giogali |
| Ontwerper | Angelo Mangiarotti |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 1 x max. 60W E14 Watt |
| Vermogen in watt | max. 60W E14 W |
| diepte | 19 cm |
| Dimensions | B 36 cm | H 56 cm |