Giogali Plafondlamp 60
[Angelo Mangiarotti]
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Giogali |
| Ontwerper | Angelo Mangiarotti |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 4 x max. 77W E27 Watt |
| Vermogen in watt | max. 77W E27 W |
| diameter | 60 cm |
| Dimensions | Ø 60 cm | H 34 cm |