Polaris Sokkellamp Type 42
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Polaris |
| Kleurtemperatuur in kelvin | 2700K |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP65 |
| LED | inbegrepen |
| LED vervangbaar | ja |
| Materiaal | Aluminium, gietaluminium, roestvrij staal, verlichtingselement van helder glas, met zeefdruk |
| Vermogen in watt | 1 x LED van 3,5 W |
| Lichtstroom in lm | 300 lm |
| diameter | 14 cm |
| Dimensions | Ø 14 cm | B 14 cm | H 30 cm |