Chara Sokkellamp Type 41
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Chara |
| Kleurtemperatuur in kelvin | 2700K |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP54 |
| LED | inbegrepen |
| LED vervangbaar | ja |
| Materiaal | Aluminium, gietaluminium, roestvrij staal, helder veiligheidsglas |
| Vermogen in watt | 1 x LED 5 W |
| Lichtstroom in lm | 425 lm |
| diepte | 10.5 cm |
| Dimensions | B 60 cm | H 70 cm |
