Buna Sokkellamp Type 41
Omschrijving
Technologie
| Fabrikant | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Buna |
| Kleurtemperatuur in kelvin | 2700K |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP54 |
| LED | inbegrepen |
| LED vervangbaar | ja |
| Materiaal | Aluminium, gietaluminium, helder acrylglas |
| Vermogen in watt | 1 x LED 6 W |
| Lichtstroom in lm | 550 lm |
| diameter | 8 cm |
| Dimensions | Ø 8 cm | B 8 cm | H 60 cm |
