Polaris Wall Light
Description
Technique
| Manufacturer | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Bulbs included | No |
| Light Series | Polaris |
| color temperature (kelvin) | 2700K |
| Protection class / IP rating | IP65 |
| LED | included |
| LED replaceable | yes |
| Power in watts | 1 x 3.5 W LED W |
| Manufacturer | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Bulbs included | No |
| Light Series | Polaris |
| color temperature (kelvin) | 2700K |
| Protection class / IP rating | IP65 |
| LED | included |
| LED replaceable | yes |
| Power in watts | 1 x 3.5 W LED W |
£37
Special discount
from a value of goods of £732
£15
Special discount
from a value of goods of £366
£7
Special discount
from a value of goods of £183
£6
New customer discount
from a value of goods of £147