Spica Reflektor z grotem Typ 56
Opis
Technologia
| Producent | NEXOLIGHT |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Spica |
| Kolor kabla | czarny |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP54 |
| Materiały materiałowe | Aluminium, odlew aluminiowy, stal nierdzewna |
| Cokół / Oprawka | GU10 mini MR11 |
| Moc w watach | 1 x GU10 mini MR11, maks. 15 W |
| Długość kabla | 250 cm |
| średnica | 7.5 cm |
| Głębokość | 9.5 cm |
| Dimensions | Ø 7.5 cm | B 7.5 cm | H 32.5 cm |
