Original 1227 Mini Ceramic Wall Light
[George Carwardine]
Opis
Technologia
| Kraj produkcji |
Wielka Brytania |
|---|---|
| Producent | Anglepoise |
| Projektant | George Carwardine |
| rok | 2017 |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zawartość opakowania | Leuchtmittel/Bulb |
| napięcie przydatność | 110 - 240 Volt |
| Głębokość w cm | 28 |
| tworzywo | aluminium, porcelana, tekstylny |
| Cokół / Oprawka | E14 |
| skalowalność | na uchwycie ściennym |
| Moc (maks. W) | 15 Watt |
| Średnica klosza | 13 cm |
| wysokość abażur | 14 cm |
| Uchwyt ścienny Wymiary | wysokość 8 cm, szerokość 8 cm |
Wielka Brytania