Original 1227 Lamp with Desk Clamp grey
[George Carwardine]
Opis
Technologia
| Kraj produkcji |
Wielka Brytania |
|---|---|
| Producent | Anglepoise |
| Projektant | George Carwardine |
| rok | 1935 |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zawartość opakowania | LED 230 Volt |
| napięcie przydatność | 110 - 240 Volt |
| Projekcja w cm | 72 |
| tworzywo | aluminium, tekstylny, topienie |
| powierzchnia | szary |
| kolor przewodu | szary |
| długość kabla | 200 cm |
| ściemnianie | na miejscu z funkcją ściemniania |
| Cokół / Oprawka | E27 |
| skalowalność | na smyczy |
| Moc (maks. W) | 20 Watt |
| LED | Łącznie |
| Wersja | - |
| Średnica klosza | 14 cm |
| wysokość abażur | 16 cm |
| wymiana żarówek: | na miejscu |
| dystrybucja światła | bezpośrednio |
| Dimensions | H 49 cm |
Wielka Brytania