Reef Halogen Suspension 3
[next space]
Descripción
The three lamp shades of this Serien Lighting Reef pendant lamp are made of ceramic foam. When mounted, the Reef Halogen Suspension 3 can be individually suspended in its total height. Its lamp body and its canopy has a brushed aluminum surface. This pendant light has three G9 sockets.
Tecnología
| País de origen |
Alemania |
|---|---|
| Fabricante | Serien Lighting |
| Diseñador | next space |
| Índice de protección / Protección IP | IP20 |
| Contenido del paquete | Leuchtmittel/ Bulb |
| entrada de tensión | 110 - 240 Volt |
| material | aluminio, espuma cerámica |
| Ajuste de altura | altura determinada |
| Atenuación | Regulable en el sitio |
| Base / Portalámparas | G9 |
| Diamètre de l'ombre | 12 cm |
| Altura de pantalla | 8 cm |
| El rendimiento del sistema | 3 x 60 Watt (max.) |
| altura total | 20 - 200 cm |
| Dimensions | L 108 cm |
Alemania

